تلفن: 66570947

.

ماساژدرمانی کودکان -ماساژ درمانی کودکان اتیسم- ماساژ درمانی کودکان بیش فعال- بهترین مرکز ماساژ درمانی کودکان در تهران - هزینه ماساژدرمانی کودکان

ماساژ مجموعه ای از تکنیک ها و مانور های دستی است که با اثرگذاری بر سیستم عصبی و عضلانی می تواند تاثیرات مطلوب درمانی بر جای بگذارد. ماساژ درمانی باعث تقویت حس لامسه، افزایش احساس آرامش، بهبود وزن گیری در نوزادان نارس، افزایش تمرکز و رفتارهای مثبت، افزایش هوشیاری، کاهش اضطراب و هراس در کودک، افزایش تحمل روانی کودک، ارتقا تن آگاهی، جلوگیری از دفورمیتی های مفصلی در کودکان فلج مغزی، بهبود مهارت های سیستم لمسی –تعادلی می شود.

در بخش ماساژ درمانی کلینیک توانبخشی و کاردرمانی توانش ماساژ در حیطه های زیر انجام می شود:

ماساژ درمانی در کودکان مبتلا به حساسیت های لمسی

ماساژ درمانی در کودکان دارای اختلالات یکپارچگی حسی

ماساز درمانی جهت افزایش احساس لذت بخش آرامش و تن آگاهی در کودکان

ماساژ درمانی جهت بهبود مهارت های سیستم لمسی- تعادلی

ماساژ درمانی کودکان اختلال طیف اتیسم

ماساژ درمانی کودکان اختلال  بیش فعالADHD

ماساژ درمانی در کودکان مبتلا به فلج مغزی (CP)

هزینه هر جلسه ماساژدرمانی در بهترین مرکز ماساژ درمانی کودکان در تهران 75000 تومان می باشد. تعداد جلسات ماساژدرمانی به نوع و شدت اختلال و نیاز کودک بستگی دارد.

 کلینیک توانبخشی و ماساژدرمانی توانش با بیمه بانک تجارت قرارداد دارد و افراد مشمول می توانند بدون پرداخت هزینه، خدمات درمان دریافت کنند. همچنین سایر مراجعین نیز می توانند در این کلینیک از خدمات بیمه های تکمیلی خود استفاده نمایند، بدین صورت که رسید هزینه ای را که پرداخت می کنند از کلینیک دریافت و آن را تحویل بیمه تکمیلی خود می دهند تا هزینه درمانی پرداخت گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 66570947 و 66570948   از ساعت 9 صبح الی 8 شب با مرکز توانبخشی و کاردرمانی جسمی توانش در ارتباط باشید.