تلفن: 66570947

.

سنجش پایه اول ۱۴۰۱ - آزمون سنجش کلاس اولی های ۱۴۰۱ - سوالات سنجش پایه اول 1401 با جواب - قبول نشدن در سنجش اول ابتدایی

سنجش پایه اول ابتدایی 1401

سنجش کلاس اولی ها از ابتدای خردادماه آغاز گردیده و بدین ترتیب تا زمانی که ثبت نام مدارس ادامه داشته باشد ، سنجش پایه اول ۱۴۰۱ نیز ادامه خواهد داشت.

بسیاری از والدین نگرانی زیادی بابت سنجش پایه اول ابتدایی دارند . والدین همیشه ترس از قبول نشدن در سنجش اول ابتدایی را توسط فرزندان خود داشتند اما باید به این نکته توجه داشت که سنجش کلاس اولی ها فوق العاده ساده و فقط به منظور سنجش قدرت تشخیص و عادی بودن کودک است.

مرکز توانبخشی توانش یکی از مراکزی است که خدمات سنجش کلاس اولی ها را ارائه می دهد. در این مقاله به طور کامل در خصوص سوالات سنجش پایه اول ابتدایی و نحوه ثبت نام تا نتیجه آزمون سنجش کلاس اولی ها توضیح داده است.

در مرحله اول مدیر مدرسه باید با ثبت تمامی مدارک دانش آموز در سامانه سناد ، اقدام به اخذ نوبت سنجش برای کلاس اول انجام دهد . پس از این والدین موظفند تا مدارک ثبت شده کودک خود را در سامانه تایید کند تا مدیر مدرسه بتواند به صورت دقیق برای متقاضی درخواست نوبت دهی کند.

کودکانی که پنج سالگی خود را به اتمام رساندند می توانند در آزمون سنجش شرکت کنند. پس بدین صورت یکی از شرایط شرکت در آزمون سنجش اتمام پنج سالگی است.

اما سوالی که بسیاری است والدین از مشاورین می کنند سوالات سنجش پایه اول 1401 با جواب است.

باید دقت داشته باشید که در آزمون سنجش کلاس اولی های ۱۴۰۱ سوالات فوق العاده ساده و راحتی از فرزند شما پرسیده خواهد شد. برای مثال از او می‌خواهند که بگوید عمه آنها چه نسبتی با پدرشان دارد. البته فرزند شما باید اطلاعاتی مانند رنگ ها داشته باشد تا در زمانی که در مورد رنگ اشیا محیط از آنها سوال شد و توانند با آن پاسخ دهند.

شما باید حتما قبل از مراجعه به آزمون سنجش کلاس اولی های ۱۴۰۱ با فرزند خود به صورت تمرینی سوالات را مرور کنید. این مهم باعث می شود تا فرزند شما با سوالات آشنا باشد و در هنگام پرسیدن سوالات در سنجش هم دچار استرس نخواهد شد. هوش سوالاتی که در سنجش کلاس اول میپرسن ، در واقع نیاز به هوش بالایی ندارد. اگر فرزند شما دچار اختلالات اوتیسم یا از این دست نباشد  نباید نگران گذراندن آزمون سنجش کلاس اول باشید.  سنجش کلاس اول ۱۴۰۱ در در انتهای این مقاله قرار داده خواهد شد.

شما عزیزان می توانید برای مشاوره در زمینه سنجش پایه اول ابتدایی 1401 با ما تماس حاصل فرمایید.

h1.iehs.ir