تلفن: 66570947

.

قیمت نقشه مغزی QEEG، هزینه نقشه مغزی QEEG، بهترین کلینیک نقشه برداری مغزیQEEG، بهترین کلینیک تهیه نقشه مغزی، نقشه برداری مغزیQEEG در تهران، بهترین مرکز تهیه نقشه مغزی در تهران،

نقشه مغزی QEEG یک ابزار تشخیصی در زمینه نوروفیدبک است. درمانگر بوسیله نقشه برداری مغزی تمامی عملکردهای مغزی از جمله توجه ، تمرکز ، مشکلات خواب و…. را مورد سنجش قرار می دهد و حال هر کدام از نواحی که دچار مشکل باشد را با ابزارهای نوروساینس درمان می کند.

 

حوزه کاربرد نقشه مغزی گسترده می باشد درمانگر با استفاده از نقشه مغزی می تواند تشخیص دهد که کدام یک از امواج در چه ناحیه ای از سر دچار اختلال هستند. با بررسی نقشه مغزی و مقایسه آن با نمونه استاندارد می توان اختلالاتی را که در اثر وجود اشکال در عملکرد مغز ایجاد شده است تشخیص داد. نقشه مغزی  برای اختلال اوتیسم، بیش فعالی، افسردگی، اضطراب، وسواس فکری عملی، اختلالات یادگیری، ضربه مغزی، اختلالات خلقی، توجه، اضطراب، مسائل خواب، مشکلات عصبی و... مفید است.

در زمینه عوارض نقشه برداری مغزی، با توجه به این که نقشه برداری از مغز یک روش بدون تهاجم است  تا کنون عوارض خاصی برای آن گزارش نشده است.  زیرا الکترودها بر روی پوست سر بیمار نصب می شود و عملا هیچ چیزی وارد مغز نمی شود. بنابراین نقشه مغزی نه تنها مضراتی ندارد بلکه کلی اطلاعات به درمانگر و مراجع در خصوص سیستم های شناختی مغزش می دهد و باعث یک سنجش دقیق می شود.

هزینه نقشه برداری مغزی به همراه تفسیر توسط متخصص علوم اعصاب  در مراکز مختلف می تواند متفاوت باشد اما در حالت کلی بین 300 تا 400 هزار تومان است. نقشه مغزی در کلینیک توانبخشی و نوروفیدبک توانش در یک جلسه و حدود 20 تا 30 دقیقه انجام می شود. لازم به ذکر است که قیمت نقشه مغزی QEEG در کلینیک توانبخشی و نورفیدبک توانش  250هزار تومان می باشد.

کلینیک توانبخشی و نورفیدبک توانش با بیمه بانک تجارت قرارداد دارد و افراد مشمول می‌توانند بدون پرداخت هزینه، نقشه برداری مغزی را انجام دهند و از سایرخدمات کلینیک بهرمند گردند. همچنین سایر مراجعین نیز می‌توانند در این کلینیک از خدمات بیمه‌های تکمیلی خود استفاده نمایند، بدین‌صورت که رسید هزینه‌ای را که پرداخت می‌کنند از کلینیک دریافت و آن را تحویل بیمه تکمیلی خود می‌دهند تا هزینه درمانی پرداخت گردد.

جهت آگاهی بیشتر در مورد نقشه مغزی  می‌توانید با بهترین مرکز تهیه نقشه مغزی در تهران با شماره‌های 66570948 و 66570947 تماس حاصل فرمایید.