تلفن: 66570947

.

گفتار درمانی کودکان در منزل، گفتار درمانی در منزل، تمرینات گفتار درمانی در منزل ، آموزش گفتاردرمانی در منزل

گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان (SLP) به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. اگر کودک شما از ناتوانی‌های گفتاری همچون مشکلاتی در تلفظ کلمات رنج می‌برد، گفتار درمانی می‌تواند رشد زبانی، ارتباط و مهارت‌های زبانی کاربردی کودک شما را بهبود ببخشد. 

در ادامه در این صفحه بیشتر به بررسی آموزش تمرینات گفتار درمانی در منزل خواهیم پرداخت ولی بخاطر داشته باشد که کلینیک گفتاردرمانی توانش بعنوان بهترین کلینیک گفتاردرمانی در تهران آماده است تا خدمات گفتار درمانی در منزل را به شما عزیزان ارائه نماید.

برای آگاهی بیشتر در مورد خدمات گفتاردرمانی در منزل مرکز می توانید با شماره های کلینیک تماس حاصل نمایید

هزینه گفتار درمانی در منزل در مرکز توانش به نوعی تعریف شده است که بار مالی زیادی بر خانواده ها تحمیل ننماید.

اگر مسیر رفت و آمد به کلینیک برای شما دشوار است کافیست برای دریافت خدمات گفتار درمانی در منزل خودتان با ما مشاوره نمایید .

مرکز توانبخشی توانش با بهره گیری از تیمی متخصص در زمینه گفتار درمانی کودکان به کودک شما امکان درک و استفاده از زبان، حتی در ارتباط غیر کلامی را می دهد. گفتار درمانی از دو بخش تشکیل می‌شود: اول تمرین دادن دهان برای تولید اصوات و در نهایت شکل دادن کلمات و جمله‌ها (با توجه به بیان، روانی کلام، و تنظیم بلندی صدا)؛ و دوم درک و بیان گفتار (با توجه به استفاده از زبان به شکل‌های نوشتاری، تصویری، بدنی، علائم و استفاده از زبان از طریق سیستم‌های ارتباطی مختلف مانند رسانه‌های اجتماعی، کامپیوتر‌، و تبلت).

همچنین کلینیک گفتار درمانی توانش علاوه بر گفتار درمانی کودک در منزل ، آماده ارائه خدمات گفتار درمانی بزرگسالان در منزل با توجه به نوع اختلالات شخص است. در این مرکز با ارئه تمرینات مناسب در کوتاه ترین زمان، خدمات مختلفی از جمله روانی کلام، اصلاح تکیه، تولید صدا، فشار صوتی روی کلمات، مشکلات سواد آموزی و گفتاری که به دلیل سکته مغزی یا دیگر بیماری های عصبی بوجود آماده است، ارائه می دهد.