تلفن: 66570947

.

بهترین مرکز کاردرمانی در تهران ، بهترین کلینیک کاردرمانی تهران ، کاردرمانی در منزل - تلفن: 66570947

Occupational therapy تعریف کاردرمانی

کاردرمانی استفاده از فعالیت‌های هدفمند برای جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامتی و دادن استقلال برای انجام کارهای افرادی است که به نوعی دچار آسیب جسمی، ذهنی یا روانی هستند. از نظر انجمن کاردرمانی آمریکا (AOTA) کاردرمانی عبارت است از استفاده از فعالیت‌های هدفمند برای افرادی که در اثر آسیب یا بیماری دچار محدودیت اختلال عملکرد روانی، اجتماعی، رشدی یا اختلال یادگیری شده‌اند، به منظور ایجاد حداکثر استقلال، جلوگیری از ناتوانی و حفظ سلامتی. کاردرمانی شامل ارزیابی، درمان و مشاوره است.

 ارائه خدمات ویژه در بهترین مرکز کاردرمانی در تهران شامل موارد زیر میباشد :

آموزش مهارتهای زندگی روزمره، ایجاد و توسعه مهارتهای درکی، حرکتی و عملکرد یکپارچگی حس، توسعه مهارتهای بازی و پیش حرفه‌ای و تواناییهای اوقات فراغت، طراحی، ساختن یا بکار بردن وسایل کمکی و ارتزها و پروتزها، انتخاب وسایل نظافتی، استفاده از صنایع دستی که به طور ویژه به منظور افزایش عملکرد طرح شده است، توصیف و تفسیر آزمون‌ها مثل ارزیابی قدرت عضلانی، ارزیابی دامنه حرکتی و نیز تطبیق محیط برای فرد معلول می‌باشد. این خدمات به طور فردی، گروهی و یا در سیستم‌های اجتماعی توسط کلینیک کاردرمانی توانش ارائه می‌گردد.

 

بطور خلاصه تمامی افرادی که به علّت مشکل یا مشکلاتی لازم است در بهترین کلینیک کاردرمانی در تهران تحت درمان قرار گیرند تا به استقلال در عملکردهای مورد نظر برسند، تحت این روش درمانی قرار می‌گیرند. مشکلات این افراد دامنه وسیعی را دربرمی‌گیرد و می‌تواند حاصل یک صدمه، یا تصادف باشد یا ناشی از بیماری جسمی، اختلال عاطفی، تعارضات و فشارهای روانی و یا حتی تأخیر در رشد و یا اختلالات مادرزادی. این بیماران به تمام گروه‌های سنی از نوزادان، کودکان و … تا سالمندان می‌توانند تعلق داشته باشند که از دوره کوتاه مدّت مراقبت در دوران حاد بیماری تا توانبخشی در دوره‌های تطابقی طولانی مدّت را شامل می‌شود.

درکلینیک کاردرمانی توانش به عتوان یکی از بهترین مراکز کاردرمانی در تهران افراد مجرب و کارآزموده گردهم آمده اند تا با دانش خود و تلنولوژی های جدید و پیشرفته برای درمان بیماران خدمت رسانی کنند. 

کاردرمانی در منزل

کلینیک کاردرمانی توانش به عنوان یکی از بهترین مرکز کاردرمانی در تهران به شما این امکان را میدهد تا در خانه نیز بتوانید تمرینات کاردرمانی را انجام دهید.مرکز کاردرمانی توانش با بهره گیری از افراد مجرب و بهترین و جدیدترین تمرینات کاردرمانی و روش های کاردرمانی درجهت بهبود بیماران فعالیت میکند و برای شما این امکان را فراهم آورده تا با آموزش کاردرمانی در منزل و یا فرستادن افراد مجرب به منزل بیمار، کاردرمانی در منزل بیمار انجام شود.

 

بهترین مرکز کاردرمانی در تهران

مرکز توانبخشی توانش ، جزء بهترین مراکز کاردرمانی تهران می باشد.کلینیک کاردرمانی توانش در لیست مراکز کاردرمانی تهران به عنوان بهترین مرکز کاردرمانی تهران می درخشد.

و اما چرا توانش شایسته عنوان بهترین مرکز کاردرمانی در تهران میباشد ؟

چون این مرکز دارای نیروی انسانی تحصیلکرده از برترین دانشگاه های ایران را دور هم گرد آورده است و تا تکیه بر نیروهای جوام با دانش روز در کنار نیروهای با تجربه و کارکشته ترکیبی از نوآوری و تجربه را در یکجا فراهم نموده است تا لایق عنوان بهترین مرکز کاردرمانی در تهران باشد.