تلفن: 66570947

.

اختلال حسی در کودکان ، درمان اختلال حسی در کودکان ، کلینیک اختلال حسی کودکان ، مرکز اختلال حسی کودکان ، اختلال یکپارچگی حسی در کودکان ، هزینه درمان اختلال حسی ، تست اختلالات یکپارچگی حسی

اختلال حسی در کودکان

یکی دیگر از اختلالات مهم که در کودکان وجود دارد ،  اختلالات حسی است . اختلال حسی در کودکان یا اختلال یکپارچگی حسی در کودکان را میتوان به گرفتن تست تشخیص داد . اختلالات حسی در کودکان درمان دائمی یا قطعی ندارد و متخصص اختلال حسی کودکان تنها میتواند با کار روی مهارت های حسی کودک آن ها را گسترش و افزایش دهد . کلینیک اختلال حسی در کودکان توانش با فراهم کردن تمامی تخصصین و امکانات لازم ، سعی میکند تا بهترین خدمات درمان را ارائه دهد .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا گرفتن نوبت با ما تماس حاصل فرمایید . درمان اختلال حسی در کودکان در کلینیک توانش انجام میشود .

اختلال حس لامسه یکی از مثال های یکپارچگی حسی است .  . اگر به دنبال متخصص اختلال حسی کودکان هستید مرکز اختلالات حسی توانش بهترین پیشنهاد است . ما در مرکز توانبخشی توانش از بروزترین امکانات و بهترین کاردرمانگر ها استفاده میکنیم .

تست اختلالات حسی در کودکان و تست اختلال یکپارچگی حسی در مرکز ما گرفته میشود . عمده مبتلایان به این اختلالات کودکان اوتیسم هستند ، اختلال حسی در کودکان اوتیسم مسئله مطرحی است که مقالات زیادی در این مورد وجود دارد . اما سعی کرده ایم چکیده از مفهوم اختلال در یکپارچگی حسی را برای شما ترسیم کنیم .

سیستم عصبی اطلاعات را از طریق حواس دریافت و پردازش میکند. به این فرایند یکپارچگی حسی میگویند.اختلال در یکپارچه سازی حسی بدین معناست که این فرایند به درستی کار نمیکند به عنوان مثال، اگر فرایند حس لامسه با اختلال روبرو شود، ممکن است شخص نسبت به تماس فیزیکی واکنش شدید یا ضعیف نشان دهد پردازش پیامهای حسی ماهیچهها دچار اختلال شود، ممکن است تواناییهای حرکتی نیز با اختلال روبرو گردد. 

مرکز اختلال حسی در کودکان دکتر توانش آماده خدمات دهی به شما عزیزان است .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر ما تماس حاصل فرمایید .