تلفن: 66570947

.

اختلالات گفتاری ، درمان اختلالات گفتاری ، اختلال گفتاری در کودکان ، اختلال گفتاری در بزرگسالان ، کلینیک اختلال گفتاری ، مرکز اختلال گفتاری ، کاردرمانی اختلال گفتاری ، راه های درمان اختلال گفتاری ، اختلال گفتاری در کودکان اوتیسم ، هزینه درمان اختلال گفتاری

درمان اختلال گفتاری

اختلالات گفتاری یکی از مهم ترین اختلالات حسی است  . این نوع از اختلالات به دو صورت اختلال گفتاری در کودکان و اختلال گفتاری در بزرگسالان وجود دارد که عمده آن اختلالات گفتاری در کودکان است

درمان اختلال گفتاری در کودکان یا بزرگسالان به طور داثمی یا به صورت درمان با قرص ... وجود ندارد . اختلالات گفتاری به صورت کاردرمانی ، بازی درمانی ، گفتار درمانی انجام میشود . به صورت کلی در این متود ها سعی میشود تا با تقویت مهارت های فرد یا کودک مبتلا و افزایش آنها این اختلالات را درمان کرد . یکی از گروه هایی که در این زمینه جزء عمده مبتلایان هستند ، مبتلایان به اختلال گفتاری در کودکان اوتیسم هستند .

کلینیک درمان اختلال گفتاری توانش سعی کرده تا با دور هم جمع تعدادی از متخصصان با تجربه در زمینه اختلالات گفتاری بهترین کلینیک در زمینه گسترش درمان اختلالات گفتاری چه در کودکان و چه در بزرگسالان باشد .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت نوبت از مرکز اختلال گفتاری کودکان توانش با ما تماس حاصل فرمایید .

از دیگر موارد ، هزینه درمان اختلال گفتاری است . کلینیک توانش با تعرفه رسمی سازمان کار میکند و تمامی هزینه ها درواقع برحسب قیمت تعرفه ای جلسات کاردرمانی و گفتاری درمانی است .

درمورد راه های درمان اختلال گفتاری باید گفت که یک راه وجود ندارد . بلکه متخصصان با انجام جلسات کاردرمانی ، بازی درمانی ، گفتار درمانی و دیگر متود های سعی میکنند مجموعه از روش های را در درمان پی بگیرند .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد کلینیک اختلالات گفتاری توانش با ما تماس حاصل فرمایید.