تلفن: 66570947

.

شماره گفتار درمانی ، شماره تلفن مرکز گفتار درمانی ، شماره تلفن کلینیک گفتار درمانی ، شماره تلفن گفتار درمانی

شماره گفتار درمانی

اگر وارد این صفحه شده اید شما به دنبال شماره تلفن مرکز گفتار درمانی هستید. مرکز گفتار درمانی توانش از بهترین کلینیک های گفتاردرمانی در سطح شهر تهران است.

شماره تلفن کلینیک گفتار درمانی توانش در این صفحه موجود است و شما می توانید کلیک بر روی شماره گفتار درمانی به صورت مستقیم با بزرگترین مرکز گفتار درمانی در سطح شهر تهران تماس حاصل فرمایید.

مرکز گفتار درمانی توانش با در اختیار داشتن برترین گفتار درمانگر ها و با تجربه ترین کاردرمانگر ها از معتبرترین مراکز توانبخشی به حساب می آید.

شماره تماس بهترین مرکز گفتار درمانی در این صفحه موجود می باشد.  برای تماس با بهترین کلینیک گفتاردرمانی کافیست به روی آیکون زرد پایین صفحه گوشی سمت راست کلیک کنید. 

 شماره تماس کلینیک گفتار درمانی

گفتار درمانی در زمینه های مختلف به صورت حرفه ای صورت می گیرد.  برای مثال گفتار درمانی کودکان ،  گفتار درمانی کودکان اوتیسم ،  گفتار درمانی بزرگسالان و بسیاری زیر شاخه های دیگر از گفتار درمانی باید توسط متخصص آن رشته صورت بگیرد.  کلینیک گفتار درمانی توانش با تکیه بر تیمی مجرب از مجموعه گفتار درمانگر ها در زمینه‌های در زمینه‌های تخصصی خودشان توانسته انتظارات مراجعه کنندگان را برآورده کند.

گفتار درمانی در مرکز توانبخشی توانش در زمینه‌های زیر به صورت تخصصی انجام می گردد

 

  1. گفتار درمانی کودکان اوتیسم
  2. گفتار درمانی لکنت زبان
  3. گفتار درمانی بزرگسالان
  4. گفتار درمانی فلج مغزی

اینها بخشی از خدمات مرکز تخصصی گفتار درمانی توانش است ،  که به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای صورت می انجامد

شما عزیزان می توانید برای دریافت شماره تلفن گفتار درمانی به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا بر روی آیکون زرد رنگ پایین صفجه گوشه سمت راست کلیک کنید.