تلفن: 66570947

.

متخصص گفتار درمانی کودکان ، بهترین متخصص گفتار درمانی کودکان ، متخصص گفتار درمانی کودکان در تهران

متخصص گفتار درمانی کودکان

در این مقاله قصد داریم به طور کامل بهترین متخصص گفتار درمانی کودکان را به شما معرفی کنیم . مرکز با سابقه فعالیت چند ساله در حوزه گفتار درمانی کودکان ، با تجربه ترین متخصص گفتار درمانی کودکان را در اختبار دارد . البته متخصص گفتار درمانی کودکان کلینیک ما تنها یک نفر نیست ، بلکه یک تیم از متخصصین گفتار درمانی کودکان آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند . اگر به دنبال متخصص گفتار درمانی کودکان هستید باید به مرکز توانبخشی توانش مراجعه کنید . در ادامه پس از توضیحی مختصر در زمینه گفتار درمانی بیشتر در مورد دکتر گفتار درمانی کودکان صحبت خواهیم کرد . متخصص گفتار درمانی کودکان در تهران قرار دارد .
 

سن مناسب گفتار درمانی کودکان

در هر سن نشانه هایی از رشد زبانی کودکان دیده می شود، والدین باید به این نشانه ها توجه ویژه داشته باشند تا متوجه شوند کودک با تاخیر در گفتار مواجه شده است و یا خیر. به طور مثال، زمانی باید یک کودک دو ساله را به نزد یک درمانگر برد که هنوز توانایی بیان تک کلمه را ندارد.

یک سالگی زمانی است که کودک شروع به استفاده از واژگان برای انتقال بیان می کند. در مواردی نیز دیده شده که کودک زودتر حرف زدن را آغاز می کند. متخصصان توصیه می کنند در صورتی که کودک به سن یک سال و نیم رسید و نتوانست حتی یک کلمه بیان کند، نیاز نیست نگران شوید، در بیشتر موارد دیده شده که خود به خود این مشکل حل می گردد. درک صحبت دیگران توسط کودک قبل از یک سالگی اتفاق می‌افتد.

اگر به دنبال بهترین متخصص گفتار درمانی در تهران هستید ، کلینیک توانش شرایط ویژه برای بخش گفتار درمانی کودکان فراهم کرده است. 

البته بعضی از تمرین های گفتار درمانی برای کودکان در خانه وجود دارد که شما با مراجعه به متخصص گفتار درمانی کودکان میتوانید تمریناتی مناسب فرزند خود دریافت کنید. برای مثال یکی از مثال های تمرین گفتار درمانی میتوان به ، از حرکات گوناگون دست مانند دست زدن، دالی موشه بازی کردن، راه بردن انگشتان تان روی آرنج کودک، بای بای کردن در حین خداحافظی کردن ، در حین حمام کردن کودک تان، غذا دادن به او و یا تعویض پوشک اش با او در مورد کاری که انجام می دهید صحبت کنید ، اگر به بیرون می روید با زبان ساده در مورد این که کجا می روید با او صحبت کنید. این ها برخی از مثال هایی است که متخصص گفتار درمانی کودک ما به شما پیشنهاد خواهد داد .

کلینیک تخصصی گفتار درمانی کودکان

هنگام مراجعه به متخصص گفتار درمانی در جهت درمان مشکلات گفتار درمانی کودکان ، شما باید شرحی کامل از تمام آن چه که ممکن است باعث ایجاد اختلال در کودکان می باشند ، مانند وراثت و سوابق خانوادگی ، بیماری ها و ...  را در اختیار پاتولوژیست قرار داد . تحت درمان قرار دادن سریع کودکی که در گفتار با مشکل مواجه می باشد ، می تواند آثار مثبتی مانند ایجاد و بالابردن اعتماد به نفس در آن ها برای ارتباط برقرار کردن با دیگران و ورود به اجتماع ، کمک به اختلالات خواندن و نوشتن و روان شدن صحبت کردن در کودکان را به دنبال داشته باشد .

برای دریافت نوبت از بهترین متخصص گفتار درمانی کودکان با کلینیک ما تماس حاصل کنید