تلفن: 66570947

.

نحوه ثبت نام در سنجش کلاس اول - سایت سنجش کلاس اول ۱۴۰۱ - فرم ثبت نام سنجش کلاس اول - پیش ثبت نام سنجش کلاس اول

نحوه ثبت نام در سنجش کلاس اول

طرح سنجش سلامت پیش دبستانی و کلاس اول هر ساله زیر نظر وزارت آموزش و پرورش کشور انجام میشود. در این مقاله به صورت کامل نحوه ثبت نام در سنجش کلاس اول و پیش دبستانی را توضیح خواهیم داد.

در مرحله پیش ثبت نام ، والدین باید به مدارس مراجعه کنند و از مدیران درخواست کند تا فرزندشان را در طرح سلامت سنجش ثبت نام کنند. در واقع ثبت نام باید توسط مدیران مدارس صورت بگیرد.

پس از این که مدیر مدرسه اقدام به ثبت نام کودک در سامانه سناد کرد ، حالا نوبت والدین است که وارد سامانه شوند و مدارک بارگذاری شده توسط مدیر مدرسه را تایید نماید.

سایت سنجش کلاس اول ۱۴۰۱ که مدیران باید اداره که فرزند شما را در آن بارگذاری کنند h1.csdeo.ir   نام دارد.

البته تنها مرحله نوبت دهی سنجش پایه اول ابتدایی الکترونیکی است و برای انجام سایر اقدامات لازم باید به صورت حضوری به مراکز سنجش سلامت مراجعه کنید.

پس از ثبت نام شما مجاز هستید تا در نوبت خود به مراکز و پایگاه های سنجش سلامت مراجعه کنید و معاینات پزشکی و آزمایشات لازم صورت گیرد.  پس از واکسیناسیون نتایج آزمایشات و معاینات پزشکی به مدارس ابلاغ می گردد.

ثبت نام سنجش کلاس اول کی شروع میشود

از ابتدای خرداد ماه والدین می‌توانند با مراجعه به مدیر مدارس  و پر کردن فرم ثبت نام سنجش کلاس اول خواستار ثبت نام فرزند خود شوند ، و روند سنجش کودک آنها آغاز گردد.

سامانه ثبت سنجش کلاس اول در انتهای این مقاله قرار داده می شود. به خوبی مراحل پیش ثبت نام سنجش کلاس اول و ثبت نام سنجش کلاس اول را ارائه کرده باشیم.

شما عزیزان می توانید به منظور دریافت مشاوره در زمینه سنجش کلاس اول و پیش دبستانی با ما تماس حاصل فرمایید.

 

h1.csdeo.ir