تلفن: 66570947

.

هزینه اتاق تاریک کاردرمانی ، هزینه هر جلسه اتاق تاریک ، کاردرمانی بینایی

کلینیک توانبخشی و توانمندسازی عصبی توانش جهت رفاه حال مراجعین و بهره مندی تعداد کثیری از افراد از خدمات کاردرمانی بینایی، هزینه اتاق تاریک برای هر جلسه پایینی را علیرغم ارائه کیفیت بالای خدمات اتاق تاریک مصوب کرده است،

به طوری که هزینه هر جلسه اتاق تاریک به خیلی از مراکز دولتی کاردرمانی نزدیک است و لازم به ذکر است هزینه های کاردرمانی بینایی در کلینیک کاردرمانی توانش پایین تر از تعرفه ی اعلام شده توسط سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت است.

کلینیک کاردرمانی توانش با بیمه بانک تجارت قرارداد دارد و افراد مشمول می توانند بدون پرداخت هزینه، خدمات اتاق تاریک دریافت کنند.

شما نیز می توانید در این کلینیک از بیمه های تکمیلی خود استفاده کنید، بدین صورت که رسید هزینه ای را که پرداخت می کنید دریافت کنید و آن را تحویل بیمه تکمیلی خود بدهید تا هزینه اتاق تاریک را به شما برگردانند.

در تمامی بخش های اتاق تاریک، تجهیزات پیشرفته و امکانات متنوع استفاده شده است، که توسط آن ها خدمات تخصصی اتاق تاریک موثرتری ارائه شود. در ادامه به شرح تک تک آنها می پردازیم.

اتاق تاریک یکی از انواع ابزارهای درمانی در زمینه ادراک دیداری و شنیداری (کارکردهای توجه دیداری، حافظه دیداری، هماهنگی چشم و دست، کنترل محیط از راه دور و...) است. این بخش مجهز به سیستم کامپیوتری، برنامه های تخصصی کامپیوتری، ویدئو پروژکتور و ... جهت بهبودی انواع توجه می باشد.

مزایای استفاده از اتاق تاریک:

1)    جهت دادن به حواس کودک

2)    افزایش توجه کودک به محرک های دیداری و شنیداری

3)    افزایش تحمل کاری کودک

4)    افزایش ادراک عمق در کودک

5)    افزایش حافظه دیداری

6)     بهبود حرکات چشمی، تعقیب بینایی و تقویت انواع توجه در کودک

زمان درمانیِ اتاق تاریک که یکی از قسمت های کاردرمانی است و به صورت انفرادی انجام می شود، برای هر فرد، 45 دقیقه است و هزینه هر جلسه اتاق تاریک  60000 تومان می باشد.