تلفن: 66570947

.

هزینه اتاق حسی - قیمت سنسوری روم ، هزینه هر جلسه کاردرمانی حسی

کلینیک کاردرمانی توانش جهت رفاه حال خانواده ها  و بهره مندی تعداد کثیری از افراد از خدمات اتاق حسی و سنسوری روم، هزینه اتاق حسی برای هر جلسه پایینی را علیرغم ارائه کیفیت بالای خدمات اتاق تاریک مصوب کرده است،

به طوری که هزینه هر جلسه اتاق حسی به خیلی از مراکز دولتی دارای سنسوری روم نزدیک است و لازم به ذکر است هزینه های سنسوری روم در کلینیک  توانش پایین تر از تعرفه ی اعلام شده توسط سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت است. 

کلینیک کاردرمانی توانش با بیمه بانک تجارت قرارداد دارد و افراد مشمول می توانند بدون پرداخت هزینه، خدمات اتاق حسی دریافت کنند.

 

شما نیز می توانید در این کلینیک از بیمه های تکمیلی خود استفاده کنید، بدین صورت که رسید هزینه ای را که پرداخت می کنید دریافت کنید و آن را تحویل بیمه تکمیلی خود بدهید تا هزینه کاردرمانی حسی را به شما برگردانند.

 

در تمامی بخش های کاردرمانی حسی، تجهیزات پیشرفته و امکانات متنوع استفاده شده است، که توسط آن ها خدمات تخصصی اتاق حسی موثرتری ارائه شود. در ادامه به شرح تک تک آنها می پردازیم. 

این بخش از طریق روش چندحسی (Multi Sensory) کودک را مورد ارزیابی عملکردی قرار می دهد و مستقیما در زمینه ادراک دیداری و شنیداری عمل می کند. در کلینیک توانش این بخش بسیار مجهز است و دارای امکانات مختلف از جمله تیلت برد مکاترونیکی، سایه ساز، ترکینگ بینایی، سنسوری پنل، قالیچه حسی، سوییچ صوتی، طیف نما، برج هایگردان، بالانس بیم و ... می باشد. (عملکرد و اهداف هرکدام در سایت موجود است)

 

زمان درمانیِ اتاق حسی که یکی از قسمت های کاردرمانی است و به صورت انفرادی انجام می شود، برای هر فرد، 45 دقیقه است و هزینه آن 75000تومان می باشد.