تلفن: 66570947

.

مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران، کلینیک نوروفیدبک دولتی در تهران ،مرکز نوروفیدبک دولتی در تهران

مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران

پیش از این که در این مقاله مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران و سایر شهرهای کشور را بهتون معرفی کنیم، ابتدا بطور مختصر در خصوص روش درمان نوروفیدبک و استفاده های این روش درمانی برایتان توضیح می دهیم تا با نوروفیدبک بهتر  آشنا شوید. اگر با نوروفیدبک آشنایی کافی ندارید میتوانید به بخش مقالات رجوع کنید و مطلب بیشتری را در زمینه نومطالعه کنید.

پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه این مقاله ،دو مقاله دیگر را نیز حتما مطالعه کنید :

بخش بررسی هزینه نوروفیدبک را حتما مطالعه کنید

  مقاله بهترین متخصص نوروفیدبک در تهران را نیز مطالعه کنید

نوروفیدبک یعنوان یک روش درمانی حدید این روزها به عنوان یک روش درمانی مناسب برای درمان انواع اختلالات روان شناخته می‌شود و تاثیرات بسیار زیادی روی درمان انواع اختلالات روان مثل بیش فعالی، افسردگی، اضطراب، وسواس و … دارد. امروزه بسیاری از روانشناسان و روان درمانگران، از نوروفیدبک به عنوان یک درمان مکمل در کنار جلسات روان درمانی استفاده می‌کنند.برای تماس با کلینیک اینجا کلیک کنید 02166123520


جلسات نوروفیدبک با آزمایش نقشه مغز شروع می شود که سطوح برانگیختگی مغز را ارزیابی می کند. این آزمایش و ارزیابی اولیه می تواند تا سه ساعت طول بکشد و به تشخیص و برنامه ریزی درمان های مناسب کمک می کند، انجام میشود. یک درمانگر تست را برای اندازه گیری سرعت و دقت مغز در پردازش انجام می دهد.

پس از مرحله آزمایش، پزشک شما یک ارزیابی بالینی را باید حدود یک ساعت انجام دهد تا تاریخچه پزشکی و علائم شما را با جزئیات بیشتری بررسی کند. سپس آنها در مورد نتایج آزمایش بحث می کنند و در مورد بهترین برنامه های درمانی اولیه تصمیم می گیرند.


نوروفیدبک یکی از بهترین روش‌های درمان اختلالات روان به شمار می‌رود که تاثیرات مثبتی روی روند اختلال دارد. از آن جایی که این روش هیچگونه عوارض جانبی برای فرد به همراه ندارد، می‌توان از آن برای کودکان و زنان باردار نیز بدون هیچگونه نگرانی استفاده کرد. این روش درمانی، یکی از جدیدترین و به‌روزترین روش‌های درمان به شمار می‌رود و در آن سعی می‌شود که امواج مغزی به کمک خود مغز دوباره تنظیم شوند و به حالت نرمال دربیایند. کلینیک نوروتراپی توانش ، بهترین مرکز نوروفیدبک تهران، امکان انجام درمان نوروفیدبک را زیر نظر بهترین نوروتراپیست‌ها و همچنین با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های نوروفیدبک را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

برای یافتن بهترین مرکز نوروفیدبک در تهران ملاک دولنی یا غیر دو لتی بودن نیست برخی پارامترها وجود دارند که به شما در انتخاب بهترین کلینیک نوروفیدبک در تهران و سایر نقاط کمک می کند. باید توجه داشته باشید که انتخاب شما در این مورد، انتخاب حساسی می باشد.پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید. اگر که نیاز به دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین این حوزه دارید می توانید با فشار دادن دکمه تلفن شناور در گوشه سمت راست پایین با کلینیک توانش بعنوان بهترین مرکز نوروفیدبک با مدیریت دکتر جهانی بعنوان یکی از بهترین متخصص نوروفیدبک در تهران تماس بگیرید.

نوروفیدبک یک فرایند یادگیری  است که  با کاربرد تکنولوژی کامپیوتر انجام می شود.هدف نوروفیدبک آموزش خود به مغز است.در واقع مانند آیینه ای ، کم و کاستی های مغز را به خودش نشان می دهد و با بازخوردی که از امواج مغزی ارايه می دهد ، مغز را در تنظیم فعالیت خود کمک نماید و در موارد زیر انجام می شود:

 تاثیر نوروفیدبک بر بیش فعالی / کمبود توجه

 تاثیر نوروفیدبک براضطراب

 تاثیر نوروفیدبک بر آسیب مغزی

تاثیر نوروفیدبک بر سردردهای میگرنی

تاثیر نوروفیدبک بر افسردگی

تاثیر نوروفیدبک بر ارتقاء عملکرد

تاثیر نوروفیدبک بر اختلال یادگیری

تجهیزات و دستگاه مورد استفاده

اگر که دستگاهی که برای درمان شما استفاده می شود دستکاه مناسبی نباشد، در نهایت ممکن است درمان شما چند برابر بیشتر طول بکشد و تاثیر مورد انتظار خود را مشاهده نفرمائید.


اگرچه ممکن است هزینه نوروفیدبک در ابتدا زیاد به نظر برسد و شما را از شروع درمان منصرف کند یا بدنبال مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران باشید، اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که نوروفیدبک یکی از بهترین روش‌های درمان است و می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد؛ همچنین اثرات نوروفیدبک تا مدت زیادی باقی می‌ماند و هیچگونه عوارض جانبی نیز برای شما به همراه نخواهد داشت؛ پس نسبت به روش‌های درمانی دیگر بسیار بهتر عمل می‌کند و ارزش این هزینه کردن را دارد.

ذقت داشته باشید که مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران تقریبا وجود ندارد ولی کلینیک توانش تعرفههای مصوب دولتی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید 


البته در مرکز نوروفیدبک دکتر جهاتی بعنوان یکی از بهترین مرکز نوروفیدبک تهران ، با اینکه تمام استانداردهای درمانی، تجهیزاتی و پرسنلی در بالاترین حد ممکن تعیین شده است، ولی برای امکان بخشیدن به استفاده از این قبیل درمانها برای مراجعین مختلف، قیمت نوروفیدبک و هزینه نوروفیدبک به میزان قابل توجهی کمتر از میزان مصوب معاونت درمان تعیین شده است.   

اکثر مراکز نوروساینس در خصوص هر مشکلی مثل بیش فعالی ، از یک پروتکل درمانی استفاده می کنند. برای همین تعدادی از مراجعان نتیجه لازم را نمی گیرند و یا اینکه بعد از درمان، دوباره بیماری برمی گردد. در صورتی که باید برای هر مراجع، طبق نقشه مغزی پروتکل اختصاصی نوشت.

متاسفانه خیلی از مراکز نوروفیدبک که خودشان را متخصص نوروتراپیست می دانند چون با سیستم نوروساینس و پروتکل های آن آشنا نیستند می گویند که با نوروفیدبک یا… نمی توان میگرن یا اعتیاد و… را درمان کرد. در حالی که در مرکز نوروفیدبک خوب در تهران این کار انجام شده و می شود.

 

 :پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه این مقاله ، مقاله ای را که به بررسی مراکز نوروفیدیک میپردازد با موضوعاتی از جمله

 مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران
هزینه نوروفیدبک در تهران
مرکز نوروفیدبک در جنوب تهران
مرکز نوروفیدبک در غرب تهران 

 هزینه نوروفیدبک 

را نیز مطالعه کنید