تلفن: 66570947

.

مرکز نوروفیدبک در غرب تهران ، متخصص نوروفیدبک در غرب تهران ، کلینیک نوروفیدبک در غرب تهران

پیش از این که در این مقاله مرکز نوروفیدبک در غرب تهران و سایر مناطقتهران شهرهای کشور را بهتون معرفی کنیم، ابتدا بطور مختصر در موردروش درمانی نوروفیدبک  و بیو فیدبک و لورتا فیدبک و استفاده های این متد درمانی برایتان توضیح می دهیم تا با نوروفیدبک بهتر  آشنا شوید.

پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه این مقاله ،دو مقاله دیگر را نیز حتما مطالعه کنید :

بخش بررسی هزینه نوروفیدبک را حتما مطالعه کنید

  مقاله بهترین متخصص نوروفیدبک در تهران را نیز مطالعه کنید

نوروفیدبک یعنوان یک روش درمانی حدید این روزها به عنوان یک روش درمانی مناسب برای درمان انواع اختلالات روان شناخته می‌شود و تاثیرات بسیار زیادی روی درمان انواع اختلالات روان مثل بیش فعالی، افسردگی، اضطراب، وسواس و … دارد. امروزه بسیاری از روانشناسان و روان درمانگران، از نوروفیدبک به عنوان یک درمان مکمل در کنار جلسات روان درمانی استفاده می‌کنند.برای تماس با کلینیک اینجا کلیک کنید 02166123520


جلسات نوروفیدبک در کلینیک نوروفیدبک در غرب تهران با آزمایش نقشه مغز شروع می شود که سطوح برانگیختگی مغز را ارزیابی می کند. این آزمایش و ارزیابی اولیه می تواند تا سه ساعت طول بکشد و به تشخیص و برنامه ریزی درمان های مناسب کمک می کند، انجام میشود. یک درمانگر تست را برای اندازه گیری سرعت و دقت مغز در پردازش انجام می دهد.

البته دقت داشته باشید دکتر جهانی بعوان بهترین متخصص نوروفیدبک در سه کلینیک در سطح تهران خدمات نوروفیدبک را ارائه می نماید.

پس از مرحله آزمایش، پزشک شما یک ارزیابی بالینی را باید حدود یک ساعت انجام دهد تا تاریخچه پزشکی و علائم شما را با جزئیات بیشتری بررسی کند. سپس آنها در مورد نتایج آزمایش بحث می کنند و در مورد بهترین برنامه های درمانی اولیه تصمیم می گیرند.


نوروفیدبک یکی از بهترین روش‌های درمان اختلالات روان در مرکز نوروفیدبک در غرب تهران به شمار می‌رود که تاثیرات مثبتی روی روند اختلال دارد. از آن جایی که این روش هیچگونه عوارض جانبی برای فرد به همراه ندارد، می‌توان از آن برای کودکان و زنان باردار نیز بدون هیچگونه نگرانی استفاده کرد. این روش درمانی، یکی از جدیدترین و به‌روزترین روش‌های درمان به شمار می‌رود و در آن سعی می‌شود که امواج مغزی به کمک خود مغز دوباره تنظیم شوند و به حالت نرمال دربیایند. کلینیک نوروتراپی توانش، بهترین مرکز نوروفیدبک تهران در غرب  ، امکان انجام درمان نوروفیدبک را زیر نظر بهترین نوروتراپیست‌ها و همچنین با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های نوروفیدبک را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

برای یافتن مرکز نوروفیدبک در غرب تهران ملاک دولنی یا غیر دو لتی بودن نیست برخی پارامترها وجود دارند که به شما در انتخاب بهترین کلینیک نوروفیدبک در تهران و سایر نقاط کمک می کند. باید توجه داشته باشید که انتخاب شما در این مورد، انتخاب حساسی می باشد.پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید. اگر که نیاز به دریافت مشاوره رایگان تلفنی از متخصصین این حوزه دارید می توانید با فشار دادن دکمه تلفن شناور در گوشه سمت راست پایین با کلینیک توانش بعنوان بهترین مرکز نوروفیدبک با مدیریت دکتر جهانی بعنوان یکی از بهترین متخصص نوروفیدبک در تهران تماس بگیرید.

نوروفیدبک یک فرایند یادگیری  است که  با کاربرد تکنولوژی کامپیوتر انجام می شود.هدف نوروفیدبک آموزش خود به مغز است.در واقع مانند آیینه ای ، کم و کاستی های مغز را به خودش نشان می دهد و با بازخوردی که از امواج مغزی ارايه می دهد ، مغز را در تنظیم فعالیت خود کمک نماید و در موارد زیر انجام می شود:

 بیش فعالی / کمبود توجه

 اضطراب

 آسیب مغزی

سردردهای میگرنی

 افسردگی

ارتقاء عملکرد

اختلال یادگیری


اگرچه ممکن است هزینه نوروفیدبک در ابتدا زیاد به نظر برسد و شما را از شروع درمان منصرف کند یا بدنبال مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران باشید، اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که نوروفیدبک یکی از بهترین روش‌های درمان است و می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد؛ همچنین اثرات نوروفیدبک تا مدت زیادی باقی می‌ماند و هیچگونه عوارض جانبی نیز برای شما به همراه نخواهد داشت؛ پس نسبت به روش‌های درمانی دیگر بسیار بهتر عمل می‌کند و ارزش این هزینه کردن را دارد.


یکی از سوالات متداولی که برای اغلب افراد متقاضی درمان نوروفیدبک پیش می‌آید این است که هزینه نوروفیدبک چقدر است. قطعا دانستن هزینه‌های این روش درمانی پیش از شروع می‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌ریزی بهتر و دقیق‌تری برای درمان خود داشته باشید.دقت داشته باشید که مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران تقریبا وجود ندارد ولی کلینیک توانش تعرفه های مصوب دولتی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید 


البته در مرکز نوروفیدبک دکتر جهاتی بعنوان یکی از بهترین مرکز نوروفیدبک تهران ، با اینکه تمام استانداردهای درمانی، تجهیزاتی و پرسنلی در بالاترین حد ممکن تعیین شده است، ولی برای امکان بخشیدن به استفاده از این قبیل درمانها برای مراجعین مختلف، قیمت نوروفیدبک و هزینه نوروفیدبک به میزان قابل توجهی کمتر از میزان مصوب معاونت درمان تعیین شده است.   

اکثر مراکز نوروساینس در خصوص هر مشکلی مثل بیش فعالی ، از یک پروتکل درمانی استفاده می کنند. برای همین تعدادی از مراجعان نتیجه لازم را نمی گیرند و یا اینکه بعد از درمان، دوباره بیماری برمی گردد. در صورتی که باید برای هر مراجع، طبق نقشه مغزی پروتکل اختصاصی نوشت.

اشکال عمده درمان نوروفیدبک هزینه است. نوروفیدبک بسیار گران است و می تواند جلسات زیادی طول بکشد تا شاهد بهبود باشید، اما ارزش هزینه را دارد. تحقیقات نشان می دهد که این درمان می تواند به طور موثر به بیماران در دستیابی به تسکین علائم طولانی مدت کمک کند و در عین حال کیفیت زندگی آن ها را بهبود بخشد. اگر درمان های دیگر بی اثر بوده اند، ارزش امتحان نوروفیدبک را دارد.

متاسفانه خیلی از مراکز نوروفیدبک که خودشان را متخصص نوروتراپیست می دانند چون با سیستم نوروساینس و پروتکل های آن آشنا نیستند می گویند که با نوروفیدبک یا… نمی توان میگرن یا اعتیاد و… را درمان کرد. در حالی که در مرکز نوروفیدبک خوب در تهران این کار انجام شده و می شود.

 

 :پیشنهاد میکنیم پس از مطالعه این مقاله ، مقاله ای را که به بررسی مراکز نوروفیدیک میپردازد با موضوعاتی از جمله

 مراکز نوروفیدبک دولتی در تهران
هزینه نوروفیدبک در تهران
مرکز نوروفیدبک در جنوب تهران
مرکز نورا نیز مطالعه کنید