تلفن: 66570947

.

متخصص گفتار درمانی ، بهترین مرکز گفتار درمانی در تهران ، فوق تخصص گفتار درمانی ، بهترین کلینیک گفتار درمانی در تهران ، مرکز مشاوره گفتار درمانی

بهترین گفتار درمانی

با اندکی شناخت از مراکز گفتار درمانی میتوان گفت که مرکز تخصصی گفتار درمانی توانش از با تجربه ترین کلینیک های گفتار درمانی در سطح شهر تهران است . امروز در این مقاله قصد داریم تا بهترین مرکز گفتار درمانی در تهران را به شما معرفی کنیم .

مرکز توانبخشی توانش به عنوان متخصص گفتار درمانی شناخته میشود .در مرکز ما یک تیم کاملا حرفه و فوق تخصص گفتار درمانی وجود دارد و این امر وجه تمایز بین بهترین کلینیک گفتار درمانی در تهران و دیگر مراکز است .

یکی از مهم ترین دلایل در ارائه بهترین گفتار درمانی در کلینیک توانش نیروی تحصیل و کرده و متخصص گفتار درمانی از بهنرین دانشگاه های ایران میباشد که این کلینیک را را بعنوان بهترین مرکز گفتاردرمانی در تهران بر سر زیان ها انداخته.  متخصصین تحصیل کرده و آشنا به آخرین متدهای علمی که در عین توانمندی های علمی در کنار نیرو های با تجربه و قدیمی ترکیبی ار نیروی انسای بروز و با تجربه را در یک جا حمع نموده تا این مرکز شایسته عنوان بهترین کلینیک گفتاردرمانی تهران باشد.

شما عزیزان میتوانید برای برای مشاوره در زمینه گفتار درمانی تخصصی یا دریافت نوبت با ما تماس حاصل فرمایید.