تلفن: 66570947

.

کاردرمانی فلج مغزی کودکان - کاردرمانی cp کودکان - مرکز کاردرمانی کودکان فلج مغزی - راه رفتن کودکان سی پی - تمرینات کاردرمانی کودکان فلج مغزی - کاردرمانی فلج مغزی خفیف در کودکان - کاردرمانی کودکان فلج مغزی در تهران

کاردرمانی فلج مغزی کودکان

سی پی یا فلج مغزی از بیماری هایی است که باعث اختلالاتی گوناگونی در کودکان سی پی میشود . در این مقاله قصد داریم درمورد راه های پیش رو فلج مغزی در کودکان همچنین ، کلینیک تخصصی کاردرمانی سی پی کودکان صحبت کنیم .

فلج مغزی در کودکان یا همان cp به زبان ساده میتوان گفت اکثرا پیش از تولد به مغز ادم وارد می‌شود و به عنوان یک اختلال وضعیت بدنی شناخته میشود که در آن توان حرکتی و ماهیچه‌ای فرد با مشکل مواجه می‌شود؛ به عبارت دیگر زمانی که مغز هنوز در حال رشد و تکامل است به مناطق مختلف آن صدمه وارد میزند و کنترل وضعیت بدن از دست می‌رود. البته که باید به این مورد هم اشاره شود که امکان وارد شدن صدماتی به مغز بالغ هم وجود دارد .

مرکز کاردرمانی فلج مغزی کودکان توانش سالهاست که تجربه کاردرمانی و فعالیت های پژوهشی در زمینه کودکان پی سی در کارنامه خود دارد . کلینیک کاردرمانی کودکان cp توانش با استفاده از بروزترین متود های کاردمانی فلج مغزی از پیشگامان در این حوزه است . مشکلاتی که کودکان فلج مغزی با آن روبه رو هستند ، میتوان به راه رفتن کودکان سی پی اشاره کرد . البته فلج مغزی خفیف در کودکان وجود دارد که کاردرمانی کودکان سی پی خفیف میتواند در آن بسیار موثر باشد . پیشرفت در روند کاردرمانی فلج مغزی خفیف در کودکان بسیار بسیار سریع تر است . کاردرمانگر توانش سعی میکند تا تمرینات کاردرمانی کودکان فلج مغزی را تا حد امکان به شما آموزش دهد .

شما عزیزان میتوانید برای کسب نوبت کاردرمانی کودکان فلج مغزی در تهران و مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید .