تلفن: 66570947

.

کاردرمانی در منزل - کاردرمانی ذهنی در منزل - مرکز کاردرمانی در منزل - کاردرمانی جسمی در منزل - کاردرمانی در منزل کودکان - کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان

کاردرمانی در منزل

مرکز توانبخشی توانش سالهاست که به طور تخصصی در زمینه کاردرمانی فعالیت میکند . کلینیک تخصصی کادرمانی توانش این امکان را ایجاد کرده تا شما بتوانید از خدمات کاردرمانی مرکز ما در منزل هم استفاده کنید .

مرکز کاردرمانی در منزل توانش با داشتن سابقه چندین ساله در این زمینه از بهترین مراکز تخصصی کاردرمانی است . اگر به دنبال کلینیکی هستید که خدمات کاردرمانی در منزل برای دست به صورت تخصصی ارائه دهد ، کلینیک توانش از بهترین گزینه ها است . کاردرمانی زیر شاخه های زیادی دارد که مرکز توانبخشی توانش تمامی خدمات کاردرمانی را به صورت تخصصی ارائه میدهد .

از دیگر خدماتی که کلینیک کاردرمانی توانش در منزل ارائه میدهد ، کاردرمانی ذهنی در منزل است ، به طور کلی کاردرمانی به دو بخش بزرگسالان و کودکان تقسیم میشود . این تقسیم به این خاطر است که کاردرمانی در منزل کودکان ممکن است به یک کاردرمانگر متخصص در زمینه کودکان نیاز داشته باشد . همینطور کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان . کلینیک کاردرمانی در منزل توانش با در اختیار داشتن با تجربه ترین کاردرمانگر ها آماده ارائه خدمات کاردرمانی است .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت نوبت کاردرمانی جسمی در منزل یا کاردرمانی جسمی با ما تماس حاصل فرمایید.